Шаблоны с адаптивным дизайном
× Жизнь дома

Прочитайте це та дайте відповідь, чи виконує своє призначення ревізійна комісія?

Больше
2 года 9 мес. назад #20 от Alex_
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Відповідно до передостаннього та останнього абзаців статті 10 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» ревізійна комісія обирається з числа співвласників для здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю правління об'єднання, порядок діяльності ревізійної комісії та її кількісний склад затверджуються загальними зборами.

Тепер спробуйте відповісти на прості запитання, щоб зробити висновок, виконує своє призначення ревізійна комісія чи ні, а саме:

1. Яким чином, відповідно до якого та ким затвердженого Порядку ревізійна комісія здійснює контроль за фінансово-господарською діяльністю правління об'єднання?

2. Де ревізійна комісія відображає результати проведеної перевірки (що перевірялося, ким, коли, результати, підписи тих хто перевіряв та представників правління про ознайомлення з результатами перевірки)?

3. Чи є, починаючи з часу створення ОСББ, хоча б один документ, складений і підписаний ревізійною комісією за результатами проведеної нею перевірки, де і як ми з вами можемо з ним ознайомитися?

То ж, виконує своє призначення ревізійна комісія чи ні?
[/color]

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: oliyura